02.02.2022
IMG_4535.jpeg
Děkujeme všem za podporu na MČR v PÚ v Hradci Královém. Všem kteří vyrazili podpořit náš tým přímo na místo závodu. Jak lidem ze Žirovnice tak klukům z SDH Kamenice nad Lipou za transparent, který nám do Hradce Králové přivezli a podporovali nás i všem ostatním, kteří nám drželi palce u počítačů. Bohužel se nám první útok nevyvedl a po “ulitém” startu jsme měli D. Ve druhém pokusu jsme si jvybrali asi veškerou smůlu ze všech postupových kol a ani jeden pokus z tréninků se nám nepovedlo zopakovat. Z důvodu vylomení spojek na rozdělovači se nám podařilo naplnit pouze polovinu terčů a pro nedokončení pokusu jsme měli neplatný pokus.
I tak to pro nás byla velká zkušenost a zážitek probojovat se a zúčastnit MČR v PÚ 2021 v Hradci Královém.
IMG_3409.jpeg
Díky vítězství na okresním kole soutěže v požárním sportu, které se konalo v měsíci červnu v Počátkách, postoupilo družstvo mužů Sboru dobrovolných hasičů města Žirovnice, společně s družstvy mužů a žen z Počátek, do krajského kola soutěže v požárním sportu. Tato soutěž se konala v sobotu 10. 7. 2021 v Petrovicích u Třebíče.
Jako vše v našich životech, ovlivnil COVID 19 i požární sport......
Více v článku.