3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

8.6.2019 SOUTĚŽ TÁBORSKÁ HASIČSKÁ LIGA - Tučapy

V sobotu 8.6. jsme se vydali na odpolední(noční) soutěž do Tučap. Jako již tradičně se odpoledne odběhlo základní kolo, které bylo zařazeno do THL a poté postupovalo 15 nejlepších týmů mužů a 8 týmů žen do nočního finále na 2B. Jelikož u nás proběhla výměna strojníka a náš nový strojník měl za sebou jen pár tréninků, vypůjčili jsme si na stroj Davida Kozla z Krotějova. Po zahájení útoku byl hned první zádrhel na nabírání a pomalá voda dopředu. Ale i tak z toho byl doposud náš nejlepší čas v této sezoně. Pája na levé straně 17:62 a Kuba zavírá v čase 17:99 je z toho 9. místo a postup do nočního finále.
Finále se šlo na 2B a jelikož máme asi jako jeden z mála týmů "18ku" mašinu věděli jsme, že nemáme moc šancí na lepší umístění. Zrovna při tomto útoku jsme se moc na mašinu vymlouvat nemohli. Patrika stejná chyba jako odpoledne a Petr nezvládl ukočírovat rozdělovač a výsledný čas 17:94, který znamenal 8. místo.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Kozel David (zapůjčen z Krotějov sport)
Béčka: Kasal Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Kubů Pavel
Pravý proud: Růžička Jakub

Základní kolo:

Finále:
12.11.2019 13:42:08
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one