3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

7.9.2019 SOUTĚŽ THL Zhoř u Tábora

V sobotu jsme vyrazili na 14. kolo a taky zároveň poslední kolo THL. Na tuto soutěž jsme málem nevyjeli, chyběl nám béčkař, ale na poslední chvíli nám Luboš Nečada (SDH Strmilov) vytrhl trn z paty a vyrazil s námi na tuto soutěž a za to mu moc děkujeme. A teď k soutěži. Útok vypadá rozběhnutý pěkně, ale bohužel mezi koncovkami na savicích, začala mašina přisávat a to způsobilo, že voda dopředu šla velmi pomalu. Proudaři zastavují čas v čase 19,53 a to nám stačilo až na 15. místo a taky poslední jeden pod do celkového pořadí THL.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Luboš Nečada
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Janů Pavel (Zapůjčen z SDH Kamenice n/L)
Pravý proud: Růžička Jakub

28.12.2019 16:12:03
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one