3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

7. 9. 2019 SOUTĚŽ O putovní pohár SDH Počátky

Tento den už jsme jednu soutěž odběhli, a to ve Zhoři u Tábora. Z této soutěže jsme přejížděli do Počátek na další soutěž. Nejprve se soutěžilo v požárním útoku SPORT. Jdeme na start a vybíháme a už od základny bylo vše špatně. Béčkař špatně roztáhl. Vlevo sestříknuto, ale vpravo vylétá proudnice z koncovky, a to pro nás znamená písmenko N. Ale pro nás to nekončí, byla zde ještě soutěž v disciplíně požární útok Hrbáč. Rozbíháme tento útok a vše vypadá dobře, proudaři mají sestříknuto a náš čas znamená 3. místo. Tak si z této soutěže odvážíme domu aspoň v teto disciplíně pohár za umístění na stupni vítězů.

Složení týmu: "SPORT"
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Hašek Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Janů Pavel
Pravý proud: Růžička Jakub

Složení týmu: "HRBÁČ"
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hašek Tomáš
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Urban Petr
Rozdělovač: Růžička Jakub
Levý proud: Hanzal Patrik
Pravý proud: Janů Pavel

28.12.2019 16:12:25
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one