3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

4. 8. 2019 SOUTĚŽ THL Ústrašice

Někteří z týmu na 10.kolo THL už vyrazily v sobotu večer. V Ústrašicích totiž byla večer zábava. Po nevydařeném závodě v Bílém Kameni jsme se chtěli před nedělním závodem trochu odreagovat a zapomenout na nevydařený útok. V neděli dojel i zbytek týmu, bohužel ale tento den vůbec nepřálo počasí a bylo zataženo s občasnými přeháňkami. Nyní ale k útoku, na start jsme se postavili někdy kolem půlky. Rozbíháme útok, ale bohužel zdržení na koši, což značí pomalou vodu dopředu. Proudaři zastavuji časomíru v čase 18:13. Tento čas nám stačil až na 12. místo. A domu si odvážíme alespoň 3 body do THL. A ještě jednou děkujeme Patrikovi (SDH Kamenice nad Lipou za zaběhnutí béček místo Tomáše.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Zabloudil Patrik (SDH Kamenice nad Lipou)
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Kubů Pavel
Pravý proud: Růžička Jakub

12.11.2019 13:54:35
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one