3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

4.5. 2019. 1. kolo PLPÚ KALIŠTĚ

První kolo PLPÚ se jako již tradičně konalo v nedalekých Kalištích. Tentokrát počasí moc nevyšlo a my šli na start za deště. Posledních pár let je v Kalištích velká konkurence, jelikož je to jedna z prvních soutěží v roce, tak zde bylo i pár týmů které jezdí Extraligu a ty potvrdili své kvality, když první 3 týmy dosáhly času pod 17 vteřin. Chtěli jsme do nové sezony vlétnout mnohem lépe než v předchozích letech, ale bohužel se kluci vzadu opětrozhodli že dopředu vodu nepošlou, Aleš se ne a ne trefit do mašiny a tak, už jsme bez nadějí na nějaký lepší výsledek dokončili náš pokus s časem 24,16 (3B). Nakonec je z toho 19. místo a 1. kolo PLPÚ je pro nás zklamáním bez zisku jediného bodu. Nevěšíme hlavy další soutěž ve Dvorcích se nám to určitě podaří.

Složení týmu:

Koš - Švadlena Petr
Nabíraní - Hanzal Patrik
Stroj - Blahník Aleš
Béčka - Kasal Tomáš
Rozdělovač - Urban Petr
Levý proud - Růžička Jakub
Pravý proud - Janů František(Krotějov sport)

05.09.2019 20:38:13
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one