3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

Tento den se v Žirovnici pořádají hned dvě soutěže. První je soutěž mladých hasičů "ŽIROVNICKÝ PODZIM", která začíná dopoledne a večer noční soutěž mužů a žen "O PERLEŤOVOU PLATEKU". Po přípravě na soutěž mladých hasičů vyrážíme do Kozmic na 13. kolo THL. Po příjezdu na místo jdeme na start mezi prvními a vybíháme, útok vypadá slibně ale bohužel levému proudaři vypadavá cele klubko z ruky a tím pro nás útok končí a znamená neplatný pokus. Po odběhnutí a úklidu materiálu se vracíme zpátky do Žirovnice na přípravu noční soutěže a 11. kola PLPÚ.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamernik Adam
Béčka: Kasal Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Kubů Pavel
Pravý proud: Růžička Jakub

28.12.2019 16:10:28
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one