3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020
Na tuto soutěž jsme vyjížděli již v sobotu 29.6. Pro družstva, která na soutěž vyrazila již v sobotu připravil pořadatel SDH Slapy občerstveni a zábavu na místní dráze. Večer jsme si zde parádně užili, ale druhý den nám do smíchu již tolik nebylo. Jdeme na start, útok skvěle rozběhnutý, vše klape jak má. Rychlá voda letí dopředu a co nato proudaři? Zastavují čas ve výsledném čase 17:78, na soutěži obsazujeme 8. místo a do tabulky THL si zapisujeme 8 bodů.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Kasal Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Janů František
Pravý proud: Růžička Jakub
12.11.2019 13:50:20
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one