3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

27. 7. 2019 SOUTĚŽ THL Krátošice

Tento dem už jsme jedny závody absolvovali a to ne moc povedené. Tak jsme se večer vydali na 8. kolo THL do Krátošic na noční závody. Zde prvně běhají ženy na 2B a následně se upravuje dráha na muže na 3B. Na start se dostáváme až ke konci startovní listiny. Vybíháme, ale levý proudař uklouzává, což je bohužel velké zdržení na základně, což znamená nedotáhnutí hadic a nezapojení proudnic. Tato chyba znamená neplatný pokus a z Krátošic si odvážíme nula bodů.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Kasal Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Kubů Pavel
Pravý proud: Růžička Jakub

12.11.2019 13:52:33
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one