3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

26.5.2019 SOUTĚŽ PLPÚ DOLNÍ NĚMČICE

Hned další den po závodech v Heřmanči jsme se vydali na další kolo PLPÚ v Dolních Němčicích, pro spoustu z nás byla tato trať nová, jelikož se zde závody konaly po delší pauze. Chtěli jsme si napravit reputaci po sobotě, což se povedlo jen z poloviny. Pěkně rozběhnutý útok měl první zádrhel na béčkách, Tomáš chtěl asi běžet až k terčům a jelikož nebrzdil tak ho hadice zastavila a posadila na zadek a to znamenalo lehké vykrácení kluků na proudech. Fandu to nějak nerozhodilo a sestříkl v krásném čase 17:28. Bohužel to se nedá říct o Kubovi, ten byl o něco kratší a tak zavírá v čase 18:81. Tento čas stačí na 9. místo.
 

Složení týmu:

Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Blahník Aleš
Béčka: Kasal Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Janů František
Pravý proud: Růžička Jakub

12.11.2019 13:40:39
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one