3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

20. 4. 2019 VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ ZDEŠOV

Jako již tradičně, jsme na první letošní soutěž vyrazili do nedalekého Zdešova. Nepamatuji si že by někdy bylo na této soutěži lepší počasí. Na start jsme šli jako 34. a po dlouhé zimní pauze jsme se těšili na náš požární útok, bohužel se nám vůbec nepovedl podle našich představ. Páťa na nabírání bojoval se savicí až mu nakonec upadla, aby toho nebylo málo Petr nemohl dát koš a když kluci konečně poslali vodu odpředu v 10. vteřině nemohlo z toho být nic dobrého. Nakonec se však aspoň něco pozitivního našlo. Výsledný čas 16:99(2B) znamená náš nejlepší čas na této soutěži a 15. místo v konkurenci 57 týmů.

Složení týmu:

Koš - Švadlena Petr
Nabíraní - Hanzal Patrik
Stroj - Blahník Aleš
Béčka - Kasal Tomáš
Rozdělovač - Urban Petr
Levý proud - Růžička Jakub
Pravý proud - Janů František(Krotějov sport)

 
05.09.2019 20:33:45
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one