3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

17.8.2019 SOUTĚŽ THL Chotěmice

V sobotu vyrážíme na 11 kolo THL do Chotěmic, na které se i těšíme, mají zde opravdu krásné závody, a hlavně pěknou dráhu, na které se v loňském roce konal jeden ze závodů Extraligy v požárním útoku. Tentokrát nám počasí vychází a je krásny den, až na obvyklý vítr u terčů. Jdeme na start, útok pěkně rozběhnutý, je to pouze na proudařích, ale oba zde malují a strašně dlouhé prostřiky zastavují časomíru v čase 18:93 (PP 18:47) a to stačí až na 17. místo.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Kasal Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Janů Pavel (Zapůjčen z SDH Kamenice nad Lipou)
Pravý proud: Růžička Jakub

12.11.2019 13:55:08
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one