3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

17-18. 8. 2019 SOUTĚŽ THL Bezděčín

Po skončení soutěže v Chotěmicích se přejíždělo na 12 kolo THL do Bezdečína. Zde každoročně pořádá místní SDH menší zábavu pro družstva, která zde nocují po soutěži v Chotěmicích. Po příjezdu se zde konala soutěž o nejrychlejší nabíračku, zde si i kluci zkusily zasoutěžit. V neděli začíná soutěž a jdeme na to. Útok skvěle rozběhnutý, opravdu i pěkné výstřiky, vlevo sraženo v čase 17,05 ale vpravo bohužel stihl Kuba nacvkanout proudnici těsně před výstřikem a nestihl zakleknout. Bohužel sestříkává v čase 19,22, a to nás řadí až na 21. místo.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Kasal Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Janů Pavel (zapůjčen z SDH Kamenice nad Lipou)
Pravý proud: Růžička Jakub

12.11.2019 13:55:27
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one