3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

V neděli jsme nechtěli zůstat doma a vydali jsme se na 6. kolo THL do obce Chýnov, která začínala již v 11:00 hodin. V Chýnově se dráha nachází na fotbalovém hřišti a řadí se mezi jednu z nejlepších soutěžních drah v THL. Jdeme na startovní čáru a rozbíháme útok, ale z důvodu pomalejší vody a slabší mašiny, která menší chybu na zadku už nedotlačí. Časomíru zastavujeme v čase 18:63, toto nám stačí až na 16. místo.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Kasal Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Kubů Pavel
Pravý proud: Růžička Jakub

12.11.2019 13:51:37
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one