3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

13. 7. 2019 SOUTĚŽ PLPÚ Kaliště

K večeru téhož dne jsme se vydali do nedalekých Kališť, kde se konalo další kolo PLPÚ, tentokrát noční závody. Tento den to byla již druhá soutěž a obě zařazené do PLPÚ. Na start se nejprve postavila družstva holek, zde vyhrálo družstvo holek ze Zajíčkova a u mužů kluci z Dolních Němčic. Když se na start postavilo naše družstvo, tak po zaznění výstřelu byl útok rozběhnut perfektně, ale jako každé závody došlo opět na malování obrazu u proudařů. Vpravo sestříknuto v čase 17:94, vlevo v čase 16:24. Tento čas nás řadí na 12. místo a odvážíme si 4 body.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr
Nabírání: Hanzal Patrik
Stroj: Hamerník Adam
Béčka: Kasal Tomáš
Rozdělovač: Urban Petr
Levý proud: Kubů Pavel
Pravý proud: Růžička Jakub

12.11.2019 13:51:16
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one