3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

Nebyli by to dvorce kdyby alespoň trochu nezapršelo. Na 1. kolo THL jsme byli obzvláště natěšeni(nejmenovaní borci vepředu byli spíše značně nervózní), jelikož naši mašinu postihla technická závada, požádali jsme proto Davida Kozla z Krotějova zda by nám nezaběhl i s mašinou a tak při našem útoku stála na platě bestie v podobě Krotějovské mašiny. Za to by jsme chtěli Davidovi moc poděkovat! Bohužel nám štěstí opět nepřálo a v okamžiku kdy pan Doležal vystřelil ze startovací pistole spadla Petrovi savice i s košem na plyn a poté na zem, aby toho nebylo málo Petr pak nemohl dát koš a tak voda dopředu možná ještě déle jak v Kalištích. Mašina dělala co mohla, ale nestačilo to na lepší čas než 22:39 a 24. místo a opět bez bodů. Ještě malá třešnička na závěr...po sestříknutí nám bouchla "béčková" hadice.

Složení týmu:

Koš - Švadlena Petr
Nabíraní - Hanzal Patrik
Stroj - Kozel David (Krotějov sport)
Béčka - Kasal Tomáš
Rozdělovač - Urban Petr
Levý proud - Růžička Jakub
Pravý proud - Dlouhý Lukáš

05.09.2019 20:39:17
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one