pozadí plochy.jpg
Poslední aktualizace
09. 02. 2019
© www.thliga.cz

© www.thliga.cz

02. 09. 2019     Autor: Tomaš Kasal

Nebyli by to dvorce kdyby alespoň trochu nezapršelo. Na 1. kolo THL jsme byli obzvláště natěšeni(nejmenovaní borci vepředu byli spíše značně nervózní), jelikož naši mašinu postihla technická závada, požádali jsme proto Davida Kozla z Krotějova zda by nám nezaběhl i s mašinou a tak při našem útoku stála na platě bestie v podobě Krotějovské mašiny. Za to by jsme chtěli Davidovi moc poděkovat! Bohužel nám štěstí opět nepřálo a v okamžiku kdy pan Doležal vystřelil ze startovací pistole spadla Petrovi savice i s košem na plyn a poté na zem, aby toho nebylo málo Petr pak nemohl dát koš a tak voda dopředu možná ještě déle jak v Kalištích. Mašina dělala co mohla, ale nestačilo to na lepší čas než 22:39 a 24. místo a opět bez bodů. Ještě malá třešnička na závěr...po sestříknutí nám bouchla "béčková" hadice.
Více v článku.
02. 09. 2019     Autor: Tomáš Kasal

První kolo PLPÚ se jako již tradičně konalo v nedalekých Kalištích. Tentokrát počasí moc nevyšlo a my šli na start za deště. Posledních pár let je v Kalištích velká konkurence, jelikož je to jedna z prvních soutěží v roce, tak zde bylo i pár týmů které jezdí Extraligu a ty potvrdili své kvality, když první 3 týmy dosáhly času pod 17 vteřin. Chtěli jsme do nové sezony vlétnout mnohem lépe než v předchozích letech, ale bohužel se kluci vzadu opětrozhodli že dopředu vodu nepošlou, Aleš se ne a ne trefit do mašiny a tak, už jsme bez nadějí na nějaký lepší výsledek dokončili náš pokus s časem 24,16 (3B). Nakonec je z toho 19. místo a 1. kolo PLPÚ je pro nás zklamáním bez zisku jediného bodu. Nevěšíme hlavy další soutěž ve Dvorcích se nám to určitě podaří.
Více v článku.
02. 09. 2019     Autor: Tomáš Kasal

Jako již tradičně, jsme na první letošní soutěž vyrazili do nedalekého Zdešova. Nepamatuji si že by někdy bylo na této soutěži lepší počasí. Na start jsme šli jako 34. a po dlouhé zimní pauze jsme se těšili na náš požární útok, bohužel se nám vůbec nepovedl podle našich představ. Páťa na nabírání bojoval se savicí až mu nakonec upadla, aby toho nebylo málo Petr nemohl dát koš a když kluci konečně poslali vodu odpředu v 10. vteřině nemohlo z toho být nic dobrého. Nakonec se však aspoň něco pozitivního našlo. Výsledný čas 16:99(2B) znamená náš nejlepší čas na této soutěži a 15. místo v konkurenci 57 týmů.

Více v článku.

Sbor dobrovolných hasičů Žirovnice, si Vás dovoluje pozvat na XXV. ročník soutěže v požárním útoku "O PERLEŤOVOU PLAKETU MĚSTA ŽIROVNICE".
Pozvánka muži, ženy 2019 - 1.jpg
Pozvánka muži, ženy 2019 - 2.jpg
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one