pozadí plochy.jpg
Poslední aktualizace
09. 02. 2019
12. 11. 2019     Autor: Růžička Jakub
 

Po skončení soutěže v Chotěmicích se přejíždělo na 12 kolo THL do Bezdečína. Zde každoročně pořádá místní SDH menší zábavu pro družstva, která zde nocují po soutěži v Chotěmicích. Po příjezdu se zde konala soutěž o nejrychlejší nabíračku, zde si i kluci zkusily zasoutěžit. V neděli začíná soutěž a jdeme na to. Útok skvěle rozběhnutý, opravdu i pěkné výstřiky, vlevo sraženo v čase 17,05 ale vpravo bohužel stihl Kuba nacvkanout proudnici těsně před výstřikem a nestihl zakleknout. Bohužel sestříkává v čase 19,22, a to nás řadí až na 21. místo.

Více v článku.

12. 11. 2019     Autor: Růžička Jakub

V sobotu vyrážíme na 11 kolo THL do Chotěmic, na které se i těšíme, mají zde opravdu krásné závody, a hlavně pěknou dráhu, na které se v loňském roce konal jeden ze závodů Extraligy v požárním útoku. Tentokrát nám počasí vychází a je krásny den, až na obvyklý vítr u terčů. Jdeme na start, útok pěkně rozběhnutý, je to pouze na proudařích, ale oba zde malují a strašně dlouhé prostřiky zastavují časomíru v čase 18:93 (PP 18:47) a to stačí až na 17. místo.
Více v článku.
www.thliga.cz

www.thliga.cz

12. 11. 2019      Autor: Růžička Jakub

Někteří z týmu na 10.kolo THL už vyrazily v sobotu večer. V Ústrašicích totiž byla večer zábava. Po nevydařeném závodě v Bílém Kameni jsme se chtěli před nedělním závodem trochu odreagovat a zapomenout na nevydařený útok. V neděli dojel i zbytek týmu, bohužel ale tento den vůbec nepřálo počasí a bylo zataženo s občasnými přeháňkami. Nyní ale k útoku, na start jsme se postavili někdy kolem půlky. Rozbíháme útok, ale bohužel zdržení na koši, což značí pomalou vodu dopředu. Proudaři zastavuji časomíru v čase 18:13. Tento čas nám stačil až na 12. místo. A domu si odvážíme alespoň 3 body do THL. A ještě jednou děkujeme Patrikovi (SDH Kamenice nad Lipou za zaběhnutí béček místo Tomáše.
Více v článku.
www.plpu.cz

www.plpu.cz

12. 11. 2019     Autor: Růžička Jakub
 

V sobotu jsme se vydali na 10. kolo PLPÚ Na „soutěžní dráhu“ do Bílého Kamene. Na startovní čáru jsme se postavili hned na začátku, ale po chybách na béčkách nedošlo k roztažení proudů a bohužel na pravém se nepovedlo sestříknout. Z Bílého Kamene si tedy odvážíme neplatný pokus.

Více v článku.

www.plpu.cz

www.plpu.cz

12. 11. 2019     Autor: Růžička Jakub

V sobotu jsme vydali do blízké Kamenice nad Lipou na 9. kolo PLPÚ. V Kamenici mají dráhu vedle fotbalového hřiště. Jdeme na
Startovní čáru a vybíháme, vše se zdá v naprostém pořádku, vše jde jak má, ale bohužel po větším prostřiku na pravém proudu se čas zastavuje v čase 18:29 (LP 17:38). Tento čas stačil na 8. místo a 8 bodů.
Více v článku.

12. 11. 2019     Autor: Admin

Tento dem už jsme jedny závody absolvovali a to ne moc povedené. Tak jsme se večer vydali na 8. kolo THL do Krátošic na noční závody. Zde prvně běhají ženy na 2B a následně se upravuje dráha na muže na 3B. Na start se dostáváme až ke konci startovní listiny. Vybíháme, ale levý proudař uklouzává, což je bohužel velké zdržení na základně, což znamená nedotáhnutí hadic a nezapojení proudnic. Tato chyba znamená neplatný pokus a z Krátošic si odvážíme nula bodů.

Více v článku.

www.thliga.cz

www.thliga.cz

12. 11. 2019     Autor: Růžička Jakub

V sobotu 20. 7. jsme se vydali do nedalekého Strmilova, kde se konal další závod THL. Na této soutěži nám chyběl Petr Urban a Jakub Růžička, tímto děkujeme Tomášovi a Lukášovi, že se oblékly do našeho dresu. Útok byl skvěle rozběhnutý, ale bohužel prostřik na levém proudu znamená výsledný čas 19:03 a to je celkové 16. místo.
Více v článku.
www.thliga.cz

www.thliga.cz

12. 11. 2019     Autor: Admin

V neděli jsme nechtěli zůstat doma a vydali jsme se na 6. kolo THL do obce Chýnov, která začínala již v 11:00 hodin. V Chýnově se dráha nachází na fotbalovém hřišti a řadí se mezi jednu z nejlepších soutěžních drah v THL. Jdeme na startovní čáru a rozbíháme útok, ale z důvodu pomalejší vody a slabší mašiny, která menší chybu na zadku už nedotlačí. Časomíru zastavujeme v čase 18:63, toto nám stačí až na 16. místo.
Více v článku.
12. 11. 2019      Autor: Růžička Jakub

K večeru téhož dne jsme se vydali do nedalekých Kališť, kde se konalo další kolo PLPÚ, tentokrát noční závody. Tento den to byla již druhá soutěž a obě zařazené do PLPÚ. Na start se nejprve postavila družstva holek, zde vyhrálo družstvo holek ze Zajíčkova a u mužů kluci z Dolních Němčic. Když se na start postavilo naše družstvo, tak po zaznění výstřelu byl útok rozběhnut perfektně, ale jako každé závody došlo opět na malování obrazu u proudařů. Vpravo sestříknuto v čase 17:94, vlevo v čase 16:24. Tento čas nás řadí na 12. místo a odvážíme si 4 body.
Více v článku.
www.plpu.cz

www.plpu.cz

12. 11. 2019     Autor: Růžička Jakub

V sobotu 13. 7. jsme vyrazili na soutěž PLPÚ do Rynárce na 7. kolo ligy. Jako minulý rok zde počasí příliš nepřálo a než soutěž začala, tak i letos začalo pršet. Útok byl pěkně rozběhnutý, ale z důvodu velkého prostřiku na pravém proudu se čas sepnul v čase 15:53 (LP 14:81) a tento čas nás zařadil na 7. místo a zisk 7 bodů.

Více v článku.

WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one