3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

V sobotu jsme se vydali na 1. kolo PLPÚ do nedalekých Kališť za Počátkama. Na řadu jsme šli skoro ze začátku. Při první soutěži panovala mezi námi velká nervozita. Rozeběhli jsme to z pohledu kamery celkem solidně. Na levém proudu terč sražen v čase 17:18s, bohužel na pravo v čase 19:10s a bereme tak celkově 11. místo. Po první soutěži si tak zapisujeme 6 bodů do PLPÚ a budem bojovat o větší bodový zisk v příštích soutěží. Tento týden pojedeme na THL do Dvorců.

Složení tymu:
koš- Švadlena Petr
nabírání- Hanzal Patrik
stroj- Blahník Aleš
béčka- Kasal Tomáš
rozdělovač- Urban Petr
levý proud- Janů František
pravý proud- Růžička Jakub

26.12.2018 12:41:08
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one