3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

Dneska se nám nechtělo válet se doma, tak jsme se jeli válet na soutěž do Krasonic. Soutěž se konala na otevřené ploše, tak že zde poměrně i dost foukalo.Bylo zde mnoho kvalitních týmů, kteří zaběhli pěkné časy. My jsme si skoro stejně zopakovali stejný výkon jako včera ve Žďáru. Jen nám dnes vypomáhal na stroji David Kozel z Krotějova. Na start jsme šli jako 12. Mírné zdržení na rozdělovači při zapojování a voda šla plynule kvůli povětrnostním podmínkám, aby jsme se dostali co nejblíže k čáře. Bohužel při chybě na rozdělovači, kde došlo k vykrácení pravého proudu a následného prostřiku, jsme brali 14.místo za čas 19.12s, nalevo 17.62s. Davidovi moc děkujeme za pomoc.

Složení týmu:
koš- Švadlena Petr
nabírání- Hanzal Patrik
stroj- Kozel David
béčka- Kasal Tomáš
rozdělovač- Urban Petr
pravý proud- Růžička Jakub
levý proud- Janů František

26.12.2018 12:42:39
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one