3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

Dneska se nám nechtělo válet se doma, tak jsme se jeli válet na soutěž do Krasonic. Soutěž se konala na otevřené ploše, tak že zde poměrně i dost foukalo.Bylo zde mnoho kvalitních týmů, kteří zaběhli pěkné časy. My jsme si skoro stejně zopakovali stejný výkon jako včera ve Žďáru. Jen nám dnes vypomáhal na stroji David Kozel z Krotějova. Na start jsme šli jako 12. Mírné zdržení na rozdělovači při zapojování a voda šla plynule kvůli povětrnostním podmínkám, aby jsme se dostali co nejblíže k čáře. Bohužel při chybě na rozdělovači, kde došlo k vykrácení pravého proudu a následného prostřiku, jsme brali 14.místo za čas 19.12s, nalevo 17.62s. Davidovi moc děkujeme za pomoc.

Složení týmu:
koš- Švadlena Petr
nabírání- Hanzal Patrik
stroj- Kozel David
béčka- Kasal Tomáš
rozdělovač- Urban Petr
pravý proud- Růžička Jakub
levý proud- Janů František

26.12.2018 12:42:39
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one