3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

Dneska jsem přejeli kopec a zaparkovali na soutěži ve Žďáru u Nové Včelnice. Dneska nám stroj běžel Čegi ze starého týmu, který už léta neběhá. Na soutěž přijelo mnoho kvalitních týmů, kteří dokázali své kvality. My jsme bohužel mezi ně nepatřili. Šli jsme na start se startovním číslem 3. Útok klape jako hodinky, jen že na proudech to začalo drhnout. Na pravém proudu nemohl dát Růža proudnici, ale naštěstí ji na poslední chvíli cvaknul a zaklekl. Oba jsme na proudech mnoho prostříkali a byl z toho čas 19:61s (LP 18.18s). Tento čas stačil až na 16.místo. Zítra si jedeme zaběhnout a omrknout pár kvalitních útoků do Krasonic na Jihlavskou Open ligu.

Složení týmu:
koš- Švadlena Petr
nabírání- Hanzal Patrik
stroj- Čekal Jan
béčka- Kasal Tomáš
rozdělovač- Urban Petr
Pravý proud- Růžička Jakub
Levý proud- Janů František

26.12.2018 12:42:15
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one