3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

Včera jsme se zúčastnili prvního kola THL ve Dvorcích. Na start jsme šli jako 16. tým. Na základně všechno v klidu zapojeno, ale hned po odbězích ze základny došlo k první chybě našeho pokusu a tou bylo podklouznutí a následný pád levého proudu. Pokus jsme však neukončili. S ničím se nečekalo a voda šla do předu hned pod plným, levý proud ztrátu v rámci možností doběhl, ale po zavodnění "céčkového" vedení došlo k rozpojení půlspojek na rozdělovači. To už náš pokus bohužel ukončilo a domů jsme jeli s neplatným pokusem. Další soutěž nás čeká příští týden ve Žďáru a na okrsku ve Štítné.

Složení týmu:
koš- Švadlena Petr
nabírání- Hanzal Patrik
stroj- Blahník Aleš
béčka- Kasal Tomáš
rozdělovač- Urban Petr
levý proud- Janů František
pravý proud- Růžička Jakub

26.12.2018 12:41:51
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one