3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022
24. 12. 2018     Autor: Janů František ml.

Včera jsme vyrazili na soutěž do Českého Rudolce. Nedopadlo to vůbec dobře. Po pádu na rozdělovači jsme si zapsali písmenko D jako diskvalifikace kvůli nesportovnímu chování. Ale určitě se kvůli tomu nezaházíme. Děkujeme Tomášovi Haškovi z Libkovky za zaběhnutí “B”éček. V plánu máme objet ještě sérii závodů v lednu a únoru, tak se třeba ještě někde uvidíme.
Více v článku.
24. 12. 2018      Autor: Janů František ml.

Před chvíli jsme se vrátili ze soutěže v Hluboké nad Vltavou. Počasí je takové jaké je, ale v tomto období by už mělo být určitě jiné a po měsíční nudě jsme vyjeli za soutěží. Hlavně by jsme chtěli poděkovat Patrikovi Zabloudilovi za zastoupeni Tondy na “B”éčkách a Davidovi Kozlovi za zastoupení Aleše na stroji. A teď k našemu pokusu.
Více v článku.
24. 12. 2018      Autor: Janu František ml.
 

Po hodně dlouhé pauze od příspěvků se s Vámi chci podělit jak to vše dopadlo.

V první radě bych rád jménem celého soutěžního družstva poděkoval sboru za největší podporu. Poté bych rád poděkoval všem, co se podíleli na našich výsledcích a zaskočili zrovna toho, kdo nemohl. A v neposlední řadě patří obrovské díky našim fanouškům.

Více v článku.

24. 12. 2018     Autor: Janů František ml.

18.9.2016 jsme se vydali s týmem na JČHL (Jihočeská hasičská liga) do Markvarce. Na tuto soutěž přijelo 25 týmů mužů a 10 týmů žen. V kategorii ženy si prvensví odvezlo družstvo z Chmelné s časem 19.28s (LP. 19.24s). Na místě druhém s časem 19.30 (PP. 19.01s) se umístily holky z Lišova "A" a třetí místo obsadily Žernovice s výsledným časem 19.47s (PP. 18.75s).
Více v článku.
3. 7. 2018     Autor: František Janů

V neděli jsme po kempování v Tučapech jeli na soutěž do Laviček. Dráha byla super a my jsme se těšili na náš pokus. Bohužel ani nezačal. Byli jsme odkázáni k 2 ulitým startům a tak jsme šli jen mimo soutěž. Ale nervech jsme to stejně nedokončili, Tak že jedeme domů s NP.
Více v článku.

3. 7. 2018     Autor: Admin

V sobotu jsme vyrazili na odpolední soutěž do Tučap. Na této soutěži bylo noční finále, kam postupovalo 16 mužů. V základním kole jsme šli na start jako 17. Vše klaplo, jen se na terčích maloval obraz za miliony. Výsledných 18.18s (PP 17.94s) nám pojistilo 13.místo. Dostali jsme se tak do finále na 2B a za čas 16.29s jsme brali 5. místo.

Více v článku.

3. 7. 2018     Autor: František Janů

V neděli po Heřmanči jsme vyrazili hned na dvě soutěže. Ta první byla na Žďárské lize v Čikově. Tam jsme šli hned jako první, kvůli přejezdu na druhou soutěž. Po zpoždění na nabírání a pomalé vodě jsme brali 16.místo s časem 18.48s (PP 18.08s).
Po přejezdu do Výčap jsme si vše v klidu připravili a šli jsme na start, bohužel nás zranila technika. Nabíračka dobrá, jen nás v tom nechala mašina. V následným čase 19.88s (LP 18.79s) bereme 15.místo.
Více v článku.

3. 7. 2018     Autor: Janů František

V sobotu se konala soutěž v Heřmanči, která byla zařazena do seriálu PLPÚ. Bylo to 2.kolo této ligy. Šli jsme na start jako 11. Bohužel jsme skončili brzy. Po přidání plynu si Aleš všiml, že jsou nespojená "B"éčka a útok tak končí a odvážíme NP.

Více v článku.

2. 6. 2018     Autor: Janů František ml.

Dneska se nám nechtělo válet se doma, tak jsme se jeli válet na soutěž do Krasonic.  Soutěž se konala na otevřené ploše, tak že zde poměrně i dost foukalo.Bylo zde mnoho kvalitních týmů, kteří zaběhli pěkné časy. My jsme si skoro stejně zopakovali stejný výkon jako včera ve Žďáru. Jen nám dnes vypomáhal na stroji David Kozel z Krotějova. Na start jsme šli jako 12. Mírné zdržení na rozdělovači při zapojování a voda šla plynule kvůli povětrnostním podmínkám, aby jsme se dostali co nejblíže k čáře. Bohužel při chybě na rozdělovači, kde došlo k vykrácení pravého proudu a následného prostřiku, jsme brali 14.místo za čas 19.12s, nalevo 17.62s. Davidovi moc děkujeme za pomoc.
Více v článku.
2. 6. 2018     Autor: Janů František ml.

Dneska jsem přejeli kopec a zaparkovali na soutěži ve Žďáru u Nové Včelnice. Dneska nám stroj běžel Čegi ze starého týmu, který už léta neběhá. Na soutěž přijelo mnoho kvalitních týmů, kteří dokázali své kvality. My jsme bohužel mezi ně nepatřili. Šli jsme na start se startovním číslem 3. Útok klape jako hodinky, jen že na proudech to začalo drhnout. Na pravém proudu nemohl dát Růža proudnici, ale naštěstí ji na poslední chvíli cvaknul a zaklekl. Oba jsme na proudech mnoho prostříkali a byl z toho čas 19:61s (LP 18.18s). Tento čas stačil až na 16.místo. Zítra si jedeme zaběhnout a omrknout pár kvalitních útoků do Krasonic na Jihlavskou Open ligu.
Více v článku.
1
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one