3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020
Tak kde začít. Uteklo to opět jako voda. Hned na začátek článku by jsme chtěli projevit obrovský vděk Dominikovi Dlouhému, který nám běhal proud půlku sezóny. Začátek sezóny se poměrně dařil, pár kol jsme byli průběžně na 2.místě, na půl dne jsme se dostali i do čela tabulky. Dále ale na 2.místo nás hned vrátili kluci z Heřmanče. Pak došlo ke zranění Fandy na rozdělovači a chvilku na to ke zranění Toma na béčkách. Tu dobu jsme si museli půjčovat celkem dost lidí. Na rozdělovači nám hodně pomohl Tomáš Havlík z Rudolce, Pavel Rypáček ze Žďáru a na konec Pepa z Libkovy Vody. Na béčkách nám pomohl Martin Dvořák z Kamenice nad Lipou, Jiří Zíka ze starého týmu chlapů, Filip Říha z Rudolce. A na proudech nám pomohl ještě Jenda Kučera ze Žďáru a Ondřej Huml z Rudolce. 
Vám všem patří obrovské díky za pomoc. 
Po návratu Fandy na rozdělovač se překopala trošku sestava, Fanda místo rozdělovače začal běhat levý proud. Uprostřed sezony se nám moc nedařilo, praskla koncovka u mašiny, tak že NP. Pak dvě nebo tři prostříkané soutěže a byl z toho spad na 4.místo na kterém jsme už zůstali. Tak jsme tedy urvali 4.místo v konečném pořadí PLPÚ 2017. Po tom neúspěchu v předešlých sezónách je tohle poměrně úspěch. Největší díky patří všem ze sboru, kteří nás podporovali, kamarádům a známým. Velké díky patří i jiným lidem, kteří tu nejsou vypsaný. Ty vypíšu až do článku po úplném konci sezóny.
23.01.2018 11:39:42
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one