3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

V sobotu 8. 7. se konala soutěž v Chýnově zařazená do seriálu THL. Jelikož 2 z nás byli zraněný a to béčkař a rozdělovač a proudař také chyběl, tak jsme šli mimo body a béčkař šel v našem dresu. Byl to Vašek Drahný z SDH Libkova Voda. Na rozdělovači byl Pavel Rypáček zapůjčený z SDH Žďár a proudař Lukáš Dlouhý z SDH Kamenice nad Lipou. Patří vám velké díky za obrovskou pomoc. S časem 20.86s jsme si odvezli 17. místo. Došlo k podklouznutí béčkaře a vykrácení rozdělovače.

Složení týmu: 
koš - Švadlena Petr
nabírání - Hanzal Patrik
stroj - Kadlec Jaroslav
PP - Růžička Jakub

08.10.2017 19:24:53
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one