3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022
Po Chýnově se přejíždělo na PLPÚ do Batelova. Jeli s námi Jenda Kučera na proud a Pavel Rypáček na rozdělovači z SDH Žďár oba dva v dresu a půjčovali jsme si Martina Dvořáka z Kamenice nad Lipou na béčka. Opět vám patří velké díky za velkou pomoc. Zbytek týmu byl stejný jako odpoledne. Na start jsme šli až ke konci. Útok rozběhlí dobře a šli jsme si pro další body, jen že zklamala technika. Hned po výstřiku PP se rozletěla koncovka od béčka na mašině a bylo po bodech. Bohužel stačil se stříknout jen Jeník na LP. Obrovské zklamání nás doprovázelo několik dní.
19.08.2017 14:16:20
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one