3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

29. 7. 2017 THL Krátošice noční

V sobotu jsme si udělali volno přes den a jeli jsme na soutěž až večer do Krátošic. Soutěž jsme si od minulého roku celkem oblíbili, tak jsme si řekli, že jí pojedeme znova. Minulý rok se nám v Krátošicích moc nedařilo, podle vzpomínek jsme skončili někde kolem 20. místa. Tenhle rok to vypadalo o něco lépe, i když jsem zase zaspal na základně a vybíhal o chvilku déle, ale Jarda na stroji mě chtěl asi prohnat, tak s vodou nešetřil a hned mi jí tamposlal. Ve spolupráci s béčkařem, kterého jsme měli půjčeného opět z Krotějova, jsme hadice natáhli a já doběhl na značku a k žádnému vykrácení nedošlo. Jinak Pepovi patří velké díky za pomoc na Béčkách. Proudaři sestříkli v čase 18.77s (LP 18.53s) a brali jsme tak 7.místo. My jsme byli v rámci možností spokojený a zbytek soutěže jsme si užili.
 

Složení týmu:

Koš- Švadlena Petr (Peet)
Nabírání- Hanzal Patrik (Páťa) 
Stroj- Kadlec Jaroslav (Dědek)
Béčka- Daněk Josef 
Rozdělovač- Janů František (Melounek)
PP- Růžička Jakub (Růža)
LP- Urban Petr (Urbík)

19.08.2017 14:20:11
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one