3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

Autor: František Janů

V sobotu jsme přejížděli do Slap, kde se v neděli konala série THL. Tam ta organizace byla úplně bezproblémů a týmy krásně odsejpali. Na start jsme šli někdy po 20. místě. Rozběhli jsme to sice krásně, ale po hodně laxní chybě na rozdělovači, kdy si před útokem špatně odkrokoval značku a tam kde měl být podle pravdy, tak to přetáhl a díky našponovaným béčkům došlo k vyškubnutí rozdělovače z ruky a přiznám se, byl jsem to já. Za čas 19.87s (PP 19.80s) jsme brali 19. místo.

Složení týmu: Jako vždy, jen na béčkách zaskakoval Jarda Šindelář z SDH Žďár, za to ti patří velké díky Jardo.

19.08.2017 14:09:39
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one