3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

24. 6. 2017 Okresní soutěž Pelhřimov

Autor: František Janů

Před 14 dny jsme vyrazili na okres do Pelhřimova. Na soutěž přijelo celkem 6 týmů mužů a asi 3 družstva žen, přesně už nevím. Soutěž se konala od 8 hodin až do dlouhých asi půl 4. Za tak dlouhý čas pořádání soutěže mohlo zbytečné natahování pauz mezi přestavování drah. Z celého dne jsme byli poměrně dost otrávený a utahaný. Teď k umístění. No řeknu to na rovinu. Bez tréninku to fakt nešlo, jelikož stovky trénoval asi jen 2 lidi a štafetu 
nikdo, no a útok trénujeme normálně, ale taky jsme zmařili úplně všechno, co jsme mohli. Proč jsme netrénovali? Bylo to proto, že nás tento styl závodů vůbec nepřitahují, je to zdlouhavé, nám to zrovna nic moc zkušeností nedá na ty naše ligové soutěže. Tak že jsme skončili samozřejmě poslední na stovkách, štafetu jsme zaběhli na 2. místo s časem 63 a nějaký drobný a útok, jak už jsem říkal, jsme pokazili úplně vše a ke všemu praskla hadice B, tak že jsme nedokončili. A celkově tedy poslední.

Složení týmu: Petr Švadlena, Patrik Hanzal, Jaroslav Kadlec, Roman Hanzal, František Janů, Petr Urban, Jakub Růžička, Tomáš Knězů

 
19.08.2017 14:08:22
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one