3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

22. 4. 2017 POHÁROVÁ SOUTĚŽ LHOTICE

Dnes jsme vyjeli na druhou soutěž této sezony a počasí bylo takové jaké bylo. Ale náladu nám to samozřejmě nezkazilo a atmosféra byla podařená. Na start jsme šli jako první v mužské kategorii, hned po ženských. Rozeběhli jsme to opět dobře, všechno klaplo, ale na sestřikách nám to zkazilo zase výsledný čas. Tentokrát to nebylo na levém proudu, ale na pravém. :-) Ty dva se snad nikdy nesejdou. Na 2B výsledný čas 17:81s (LP. 15.81s). Měli jsme nahlášen dřívější odjezd, a když jsme odjížděli, tak vedl Český Rudolec s časem 15.9xs, což by ten náš rychlejší čas stačil na bednu, ale co se stalo stalo se a jdeme dál.

Složení týmu:
koš - Švadlena Petr
nabírání - Brýna Jan
stroj - Kadlec Jaroslav
béčka - Kasal Tomáš
rozdělovač - Janů František
pravý proud - Růžička Jakub
levý proud - Urban Petr

17.06.2017 18:13:49
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one