3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

V neděli jsme, jak už jsem psal v předešlém článku, vyjeli na soutěž do Bezděčína u Želče. Soutěž byla od 11 hod. Areál byl moc pěkný a trať si myslím docela rychlá. My jsme šli na start na 13. místě v pořadí. Měli jsme půjčený 2 koně z Krotějov sport, kteří si den před tím dali osobák za úžasných 15.95s, to stalo za zmínku a patří vám obrovská gratulace. Půjčili jsme si béčkaře Pepču a rozdělovač Ošmiho. Šli jsme tedy mimo body. 
Pepča se zdržel při zapojování béčka na mašinu, ale při jeho kvalitě a naší slabší mašině neměl problém s roztažením, voda šla pomaleji ze stroje a při srolovaném béčku se Pepčovi ještě ke všemu zakouslo béčko do roku, ale odnesl si z noho naštěstí jen modřiny. Proudaři čekali na vodu a bylo z toho 18.75s (LP 18.26s) a celkové 14.místo. Klukům z Krotějova moc děkujeme za pomoc.

Složení týmu: 
Koš- Švadlena Petr (Peet) 
Nabírání- Hanzal Patrik (Páťa)
Stroj- Kadlec Jaroslav (Dědek)
Béčka a nabírání už víte z článku
PP- Růžička Jakub (Růža)
LP- Janů František (Melounek)

08.10.2017 19:33:50
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one