3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

V sobotu se konalo předposlední kolo PLPÚ v Bílém Kámenu. Jelikož jsme všichni jezdili od brzkých ranních hodit na spadlé stromy přes komunikaci, tak jsme na soutěž jeli se značnou únavou a nesoustředěností. Boj o bednu tak pro nás byl velký oříšek, který jsme bohužel nezvládli. Došlo k neroztažení béček a s Pepou na rozdělovači to škublo a zavřel nechtěně Růžovi na PP kohout, ale aspoň stihl trošku dotáhnout blíže hadice. Ale na LP při plném tlaku však došlo k vykrácení o +- 6 metrů a tam už se stříkalo hodně dlouho. S výsledným časem 22.53s (PP 18.73s) jsme si odvezli 13.místo a zisk 4 bodů, ale to na udržení se na bedně nestačilo a tak jsme spadli na průběžné 4.místo.
Na 3. Rudolec ztrácíme 6 bodů a na 2. Mysletice ztrácíme 10 bodů. Tak že nic není ztraceno a hozená rukavice do boje bude na posledním kole PLPÚ a to se koná na domácí půdě tady u nás v Žirovnici. 

Po soutěži jsme měli jen na soutěž do Mydlovar na noční. Po velké únavě jsme se rozhodli, že se radši pojedeme domů vyspat na nedělní soutěž do Bezděčína na THL.

Složení týmu: 
Koš- Švadlena Petr (Peet)
Nabírání- Hanzal Patrik (Páťa) 
Stroj- Kadlec Jaroslav (Dědek) 
Béčka- Zíka Jiří (Zíkus) Moc děkujeme za pomoc
Rozdělovač- Elbers Pepa (Chose) Taky děkujeme za pomoc 
PP- Růžička Jakub (Růža) 
LP- Janů František (Melounek)

08.10.2017 19:33:12
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one