3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

V sobotu se konalo dvojzávod PLPÚ. 1. závod se konal v Mysleticích. Start soutěže byl ve 12 hodin. Na start jsme se postavili jako 14tí v pořadí a zaběhli jsme čas 18.46s (LP 17.53s). Škoda toho prostřiku, čas pod 18 by samozřejmě vypadal lépe a byl by to náš osobák, ale i tak jsme si odvezli 4. místo a zisk 13 bodů. Po tomto závodu jsme se dostali do čela tabulky s náskokem 6 bodů na Heřmaneč, to je ale v tomto sportu celkem nic. Moc dlouho jsme se tam neohřáli, za okamžik se dozvíte proč.

Složení týmu: 
Koš - Švadlena Petr 
Nabírání - Hanzal Patrik 
Stroj - Kadlec Jaroslav 
Béčka - Kasal Tomáš 
Rozdělovač - Janů František 
Pravý proud – Růžička Jakub 
Levý proud - Dlouhý Dominik (zapůjčen z SDH Heřmaneč) Opět ti patří velké díky

19.08.2017 14:07:25
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one