3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

17. 6. 2017 PLPÚ Kamenice nad Lipou noční

Po skončení soutěže v Mysleticích jsme přejížděli na noční soutěž do blízké Kamenice nad Lipou. Zde byl začátek ve 21:00 hod. Nejdříve se na start postavila družstva žen a pak začalo klání mužů. My jsme šli zase 14tý a zaběhli čas 18.12s a skončili jsme jako odpoledne na 4. místě. Heřmaneč skončil první s časem 17:11s a tak nás zase přeskočila o 1 bod. Tak že teď jsme opět průběžně druzí se ztrátou 1 bodu. S víkendem jsme spokojený a jsme natěšený na další soutěže. Další kolo PLPÚ je až za 2 týdny, ale příští týden si jedem zkusit okres do Pelhřimova.

Složení týmu: 
Koš - Švadlena Petr 
Nabírání - Hanzal Patrik 
Stroj - Kadlec Jaroslav 
Béčka - Kasal Tomáš 
Rozdělovač - Janů František 
Pravý proud – Růžička Jakub 
Levý proud - Dlouhý Dominik (zapůjčen z SDH Heřmaneč) Opět ti patří velké díky

19.08.2017 14:07:52
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one