3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

15.7.2017 PLPÚ Kamenice nad Lipou

V sobotu 15.7. se konala soutěž v Kamenici nad Lipou. Mraky se honily, ale nakonec počasí celkem vyšlo až na jednu menší spršku. Opět jsme domluvili Jendu Kučeru na proud. Moc děkujeme za pomoc. A teď už k našemu pokusu. Na start jsme šli 9. a s trošku s nervama. Základna klapla skvěle, voda nalitá krásně, z mašiny skoro hned z první a teď už jen čekat co proudaři namalují na terče. Na LP 17.54s a na PP to vypadalo krušně, hadice se dostala proudaři pod nohy a problémy se zakleknutím nevypadali nadějně, ale nakonec se s tím Růža popral docela zdatně. Časomíra zastavená na hodnotě rovných 18ti vteřinách. Tato hodnota se stala naším novým rekordem na 3B, teď už jen čekat, kdy se čas dostane pod 18 sekund. Ještě jednou děkujeme Jeníkovi za pomoc na proudu. Odvezli jsme si pohár za 3. místo a body za 2. 

Ve finále 15.95s (LP 15.43s). Ve finále běžel náš Petr Urbanů.

Složení týmu: 
Koš- Peet
nabírání- Páťa
stroj- Jarda
béčka- (Zíkus) Zíka Jiří, moc děkujeme za pomoc na béčkách
rozdělovač- Fanda 
PP- Růža
LP- Jeník a ve finále Urbík
19.08.2017 14:16:55
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one