3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

15.7.2017 PLPÚ Kaliště noční

Po Kamenici následovala soutěž v Kalištích. Byli jsme krásně naladění z útoku v Kamenice. Ale pohoda nepřešla v nervozitu a asi to byla veliká chyba. Základna zase klapla bez problémů, ale rozdělovač zazmatkoval a brzdil už o několik metrů dříve, tak že tím pádem došlo k vykrácení proudařů a velkému prostřiku. Za čas 19.80s na 2B (LP 16.49s) jsme brali 14.místo a zisk 2 bodů. 
Na LP jsme vzali Ondřeje Humla z Českého Rudolce, moc děkujeme za pomoc. Po tomto nezdaru jsme spadli na průběžné 3.místo ligy a ztrátu 2 bodů na Český Rudolec, který nás po výhře v Kalištích přeskočil a za nás se dotáhli o 3 body Mysletice. Před námi již jen 2 kola PLPÚ, tak že to bude ještě perný boj o bednu v celkovém umístění.

Složení týmu: Stejné jako odpoledne, akorát místo Jeníka běžek Humlík z Rudolce.

19.08.2017 14:17:16
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one