3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022
7. 8. 2017     Autor: František Janů
 

Po Střížovu se přejíždělo do Tučap. Přejezd byl dlouhý. A jelikož to v Tučapech bylo už od 5 hodin, tak jsme to měli akorát. Na start se šlo na 34. místě a odsejpalo to dost rychle, protože se šlo ze dvou základen. Odjížděli jsme s neplatným pokusem po nestříknutém terči na levém proudu. A umístění bylo na děleném 36. místě.

Složení týmu: Zadek klasika, béčka Prcek, na rozdělovač jsme vytáhli Pepu Elberse z Libkovy Vody, patří ti velké díky no a na LP Urbík a na PP Růža

19.08.2017 13:27:35
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one