3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

Minulou sobotu se konalo další kolo PLPÚ. Na soutěži hodně foukalo. Což taky několika týmům dělalo problémy na sestřiku terče. No my jsme šli na start na 15. místě. No po problému u pravého proudu na sestřiku jsme byli 10. za čas 20.53s (LP 18.53s). Ten rychlejší čas by se nám líbilo o dost více a hlavně kvůli bodům, ale běhá se na dva proudy, tak že musíme brát to co je a to bylo ze Střížova 6 bodů. A některé týmy se na nás dotáhly, ale stále jsme zůstali 2. v tabulce.

Složení týmu: 
Teď to bylo trošku na horší, na zadku složení stejné, béčkař byl náš Prcek neboli Tomáš, rozdělovač musel jít Tomáš Havlík z Českého Rudolce, kterému moc děkujeme za výpomoc místo zraněného Fandy. Levý proud běžel Dominik Dlouhý z Heřmanče, taky patří velké díky za pomoc a pravý proud opět Růža.

19.08.2017 14:14:33
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one