14.10. 2020

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM SOUTĚŽÍ V ŽIROVNICI

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ MĚSTA ŽIROVNICE vyslovuje velký dík všem sponzorům za přímou finanční podporu či věcné a materiální přispění. Velice si ceníme Vašeho kladného postoje k tomuto druhu sportu. Získané finanční zdroje i věcné ceny jsme beze zbytku využili k uskutečnění závodů mladých hasičů XXI. ročník soutěže „ŽIROVNICKÝ PODZIM“ a noční soutěže mužů a žen v požárním útoku, která se v letošním roce konala již jako XXII. ročník. Tyto závody se konaly dne 27. 8. 2016 na pouťovém parkovišti v Žirovnici. Všichni zúčastnění, závodníci i přihlížející veřejnost, si velice příjemně užili celou akci, na čemž má  nemalou zásluhu i Vaše osoba či firma.

Z tohoto důvodu považujeme za potřebné zveřejnit jména dárců, neboť morální forma je jedinou možností, jak se za Vaši pomoc odvděčit. Zvolili jsme toto poděkování, které zveřejníme na internetových stránkách SDH Žirovnice, kde s poděkováním uvádíme  jména či názvy firem.

Tak jako nás pohladilo po duši kladné hodnocení závodů, věříme, že i pro Vás bude odměnou upřímné ocenění za finanční či věcnou podporu. Nás pořadatele těší i to, když můžeme předat získané sponzorské dary do rukou všech závodních družstev, která na naši soutěž zavítají. Svým darem (v jakékoliv formě) jste přispěli k udržení  vysoké úrovně již zmíněných soutěží pořádaných Sborem dobrovolných hasičů města Žirovnice.

PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ:

HLAVNÍ SPONZOŘI SOUTĚŽÍ:

stavebniny pevny.jpg
STAVEBNINY PEVNÝ S.R.O. ŽIROVNICE
Čerpací stanice, myčka, shop, stavebniny, Linde technické plyny, servis Mountfield,míchací centrum JUB
inzamo jindřichův hradec.jpg
INZAMO JINDŘICHŮV HRADEC S.R.O.
Provádění vodotěsných izolací střech, jímek, bazénů a průmyslových či zdvojených podlah.
krasl spol. s.r.o..gif
KRÁSL, SPOL. S R. O. ŽIROVNICE
Zabýváme se výrobou kovových dílců či sestav pro nákladní automobily a železniční vagóny. Provádíme lisování, frézování, omílání, pískování, vrtání, protahování, závitování, řezání i soustružení.
vhz montáže.jpg
VHZ - MONTÁŽE, S.R.O. ŽIROVNICE
Zabýváme se veškerou činností v oborech: voda, topení, plyn, tepelná čerpadla a zámečnická výroba.
ipc plast zirovnice.JPG
I P C PLAST, SPOL. S R. O. ŽIROVNICE
Zabýváme se výrobou malířských potřeb. Nabízíme mini, pěnové, flockované, velké, speciální, rohové, strukturální válečky, malířské sety, držadla pro válečky a podobně. V sortimentu naleznete plastové kbelíky, síta, teleskopické tyče či vaničky na barvu.

OSTATNÍ SPONZOŘI SOUTĚŽÍ:

den braven - ceske budejovice.jpg
DEN BRAVEN CZECH AND SLOVAK, A. S. ČESKÉ BUDĚJOVICE
Jsme přední světový výrobce stavební a průmyslové chemie a potřeb pro stavebnictví. Dodáváme vysoce kvalitní lepidla, montážní pěny, chemické kotvy, silikony, fasádní lepidla, atd.
jan prantl - masny prumysl.png
PRANTL MASNÝ PRŮMYSL S.R.O. ŽIROVNICE
Náš podnik navazuje na 120letou tradici výroby uzenin v Žirovnici. Nabízíme párky, klobásy, salámy, výrobky z boků, trvanlivé výrobky tepelné opracované i fermentované. Svým programem pokrývá kompletní výrobu mas a uzenářských výrobků
kpz zirovnice.jpg
KNOFLÍKÁŘSKÝ PRŮMYSL ŽIROVNICE, A. S.
Vyrábíme knoflíky, stiskací knoflíky a kapsové nýty a bižuterní předměty. Provádíme technické výlisky, galvanicky a vakuově pokovených plastů. Nabízíme nástroje, nářadí a vstřikolisovací formy.
mlekarna zirovnice.jpg
MLÉKÁRNA PAVEL NECHYBA, SPOL. S R.O. ŽIROVNICE
Výroba a prodej mléčných produktů. Nabízíme přírodní měkký sýr balkánského typu, nakládaný sýr s paprikou a další.
stažený soubor.png
PIVOVAR JIHLAVA, A. S. - ČLEN SPOLEČNOSTI PIVOVARY LOBKOWICZ
Výroba piva Ježek a nápojů na sladové bázi.
ZEOS - l, S. R. O. LITKOVICE
Hlavní činnost zemědělská výroba :

živočišná výroba: výroba mléka, hovězího masa a drůbeže
rostlinná výroba: řepka olejná, slad. ječmen, konzumní brambory, mák, krmné plodiny.
zoomont_1132792.jpg

ZOOMONT, s.r.o. - ŽIROVNICE
Prodáváme akvarijní rybičky, hlodavce, papoušky, potkany, terarijní zvířata či krmení, oblečení hračky pro domácí zvířata. Nabízíme steliva, pelechy, vodítka, přenosky, klece a knížky o chovu. Naleznete u nás také potřeby pro zahradní jezírka.

AGROZA, SPOL. S R. O. ŽIROVNICE
Nabídka rostlinné a živočišné výroby.
PILA ZACHOTÍN S. R. O., ZACHOTÍN
Zajišťujeme výroba a prodej stavebního i truhlářského řeziva včetně sušení. Nabízíme lepený program truhlářské spárovky, dřevěných obalů či palet.
KVĚTINÁŘSTVÍ NAPROTI ŠKOLE, DAGMAR BUŘIČOVÁ
DUMBO - DĚTSKÉ ZBOŽÍ ŽIROVNICE
PTÁKOVINY VÍT NAVRÁTIL ŽIROVNICE
Výroba a prodej dárkových a žertovných předmětů a oděvů. Půjčovna karnevalových kostýmů.
DROGERIE JAN BEZDĚKOVSKÝ - ŽIROVNICE
Prodej barev a laků. Nabídka tónování.
SONATEX OBCHODNÍ DŮM, F.O. - ŽIROVNICE
Prodej zboží, nábytku, elektra.
SPORT BAR U KUŠE - ŽIROVNICE
Provoz restaurace, sport bar.
POTRAVINY, LAHŮDKY KYTLEROVÁ - ŽIROVNICE

DUMBO - DĚTSKÉ ZBOŽÍ - PAPÍRNICTVÍ, ŽIROVNICE
Prodej, oděvy, kočárky, hračky, čistírna, papírnictví

PODĚKOVÁNÍ ZA ZAJIŠTĚNÍ PATŘÍ:

erb.jpg
MĚSTO ŽIROVNICE
masky.jpg
DIVADELNÍ SPOLEK ŽIROVNICE
ZEMĚDĚLSKÁ ČINNOST - STANISLAVA DVOŘÁKOVÁ
Nabídka produktů živočišné i rostlinné výroby. Zaměřujeme se na chov prasat a skotu a pěstování obilovin i řepky.
DŘEVO URBAN S. R. O., ŽIROVNICE
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků.
SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ KAMENICE NAD LIPOU
VOJTĚCH PÁV ADOSA