3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

27. 8. 2016 Noční soutěž „O PERLEŤOVOU PLAKETU MĚSTA ŽIROVNICE“

Po soutěži mladých hasičů se udělala pauza na občerstvení a oběd pořadatelů. Pak začala přestavba tratě na noční soutěž mužů a žen. Přidalo se umělé osvětlení dráhy a připravila se časomíra z SDH Mydlovary, kterým samozřejmě moc děkujeme, že si našli čas a přijeli k nám z takové dálky. Chvilku po 20 hodině se uskutečnil nástup všech družstev, která se přihlásila na soutěž. Po nástupu začala soutěž žen na 2B. U žen se zúčastnilo celkem 7 týmů. Na prvním místě se umístily holky ze Zajíčkova s časem 18.60s (LP 18.33). Na druhém místě s časem 19.87s (PP 19.05s) se umístil tým z Mydlovarů. A třetí místo si odvezla Kamenice nad Lipou „A“ s výsledným časem 19.91s (PP 19.20s). Po soutěži žen se rychle přestavěla trať na soutěž mužů. Po chvilce vše vypuklo a šlo na startovní čáru domácí družstvo „A“. Bohužel po selhání na rozdělovači a špatném zapojeném spoji na rozdělovači se rozeběhli jen proudaři a s neplatným pokusem se naše družstvo umístilo na děleném 14. místě. Náš „B“ tým složen jen na tuto soutěž se umístil s časem 21.75s (PP 21.01s) na 8. místě. Útok, který dosáhl času 17.48s (LP. 17.08s) si vybojoval 1. místo a výhru putovního poháru „PERLEŤOVÁ PLAKETA MĚSTA ŽIROVNICE“, je družstvo SDH Kamenic nad Lipou. Jen o jednu setinu za Kamenici nad Lipou, tedy čas 17.49s (LP 16.78s) si zaběhli borci z Dvorců a obsadili tak 2. místo na celkovém pořadí soutěže. Levý proudař z Dvorců srazil terč v čase 16.78s a tak si odvezl plaketu za nejrychlejšího proudaře na celé soutěži. Na 3. místě skončilo družstvo Drunče za čas 18.26s, kdy oba proudaři měli shodný sestřik terče, což se jen tak nevidí. Po posledním útoku mužů, byla pauza na sepsání diplomů a mohlo se jít na celkové vyhlášení soutěže, kde týmy dostávali hodnotné ceny od sponzorů.
Složení:

„A“ tým:
Koš - Švadlena Petr
Nabírání - Hanzal Patrik
Stroj - Kadlec Jaroslav
Béčka - Kasal Tomáš
Rozdělovač - Janů František
Levý proud - Dlouhý Lukáš, zapůjčen z Kamenice n/L, velké díky
za pomoc
Pravý proud - Růžička Jakub

„B“týmu:

Koš - Přibyl Ladislav

Nabírání - Bílek Jan

Stroj - Bazala Milan

Béčka - Zýka Jan

Rozdělovač - Kadlec Jaroslav

Levý Proud - Hanzal Roman

Pravý proud - Hanzal Lukáš

Videa ze soutěže:
Družstvo "A"
Družstvo "B"
Ostatní družstva:
22.11.2016 22:27:11
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one