09. 02. 2019
30.8.2014 16:30
Aktuální informace z důvodu špatného připojení aktualizujeme pouze na stránkách facebooku, na stránkách www.facebook.com/sdhzirovnice na stránky se lze dostat bez přihlášení.
23:00
Aktuálně rezervováno pořadí 27 družstev mužů a 3 družstva žen. Máme připraveno pro prvních 30 družstev hodnotné ceny, ale pokud bude družstev více, cenu si odveze každý. Během zítřka vám zde budeme uvádět aktuality ohledně počasí, přihlášených družstev i aktuální fotografie.
</ div>
11:00
K dnešnímu dopoledni je rezervováno v pořadí 24 družstev mužů a 3 družstva žen. Počasí nám na zítra v okolí Žirovnice hlásí zataženo a bez deště. V případě deště bude pro diváky i závodníky připraven velký stan podél tratě.
Uvádíme jednu změnu v hlavní ceně. Místo velkého sudu Kozel 11° bude pro vítězné družstvo připraven velký sud piva Černá Hora 11°.
ŽENY:

1. Nová Včelnice, Jindřichův Hradec
2. Boršov, Jihlava
3. Kamenice nad Lipou A, Pelhřimov
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
6. 5. 2014     Autor: Admin, článek použit z www.plpu.cz

Nečekaně brzy, již začátkem května se rozjela nová sezóna Pelhřimovské ligy. Důvodem tak brzkého startu byla nově zařazená soutěž v Markvarci (okres Jindřichův Hradec). V pěkném areálu se dala očekávat slušná účast týmů, neboť v širokém okolí se v tento den žádné hasičské klání nekonalo. Jediné, co mohlo na poslední chvíli odradit některé sbory, bylo chladné počasí.
Více info v článku.
21. 4. 2014     Autor: Admin

V sobotu 19. 4. 2014 pořádal Sbor dobrovolných hasičů ve Zdešově 2. ročník Velikonočního stříkání ve Zdešově. Na soutěž bylo dorazilo 40 družstev mužů a 8 družstev žen. Náš sbor na této soutěži zastupovala dvě družstva mužů, družstvo A startovalo na 36. místě v pořadí a po dokončení útoku dosáhlo času 17:92 (LP 17:81) a obsadilo celkově 18. místo. Družstvo Žirovnice B bohužel pokus nedokončilo a nebylo hodnoceno.

Více info v článku..
6. 3. 2014     Autor: Admin

Z důvodu již nekvalitního prostoru základny pro požární útok, bylo na podzim minulého roku započato s výstavbou prostoru nového. Jako povrch, zde byla použita zámková dlažba. Nejprve byl celý prostor
vyrovnán a byla provedena pokládka vrstvy štěrku, do kterého byla položena nová dlažba. Nyní jsou prováděny povrchové úpravy, urovnání celého náběhu a výsev nové trávy. Velké poděkování patří hlavně členům družstva mužů, kteří úpravě základny věnovali mnoho a mnoho hodin svého volného času. Doufáme, že tato inovace přispěje ke zkvalitnění tréninkového prostředí a hlavně k větší bezpečnosti v prostoru základny, jak pro trénink mužů, tak trénink mladých hasičů.
DSCF1075.jpg
DSCF1069.jpg
V roce 2014 se nám soutěž PLPU rozšíří na devět soutěží. Oproti roku 2013 se letos poběží navíc v Rynárci (PE), Markvarci (JH), Nové Včelnici (JH) a Heřmanči (JH). Soutěž v Pelhřimově se pro rok 2014 konat nebude.
Více v článku.

2