21.08. 2020

Zrušení hasičské soutěže ve Dvorcích 4.7.2009

2.7.2009     Autor: Admin - použito z webu www.thliga.cz

I u nás zasáhla velká voda.

Vážení přátelé hasičského sportu a vážená rado Táborské hasičské ligy, dovolte nám, Vám oznámit nemilou zprávu, že z důvodů rozvodnění potoka jsme nuceni zrušit hasičskou soutěž o pohár SDH Dvorce. Vzhledem k nastalé situaci není ani předpoklad, že bude soutěž přesunuta do jiné lokality. I přes vyjednávání a možnosti přesunutí soutěže na hřiště do Tučap, jsme se rozhodli soutěž zrušit....

Důvodem je, velké množství srážek, které za poslední dobu spadly a je více než možné předpokládat další vlnu vody z Černovického potoka, tudíž není možné zajistit optimální a regulérní podmínky pro všechna družstva.

Za výbor SDH Dvorce

velitel sboru: Novák Pavel