21.08. 2020
THL MOŽNÁ V ŽIROVNICI - obrázek

1.12.2008     Autor: Vanilla

Nyní všem zájemcům požárnímho sportu v Žirovnici i pro ostatní družstva podáváme novou informaci o možném zařazení naší noční soutěže mužů a žen do seriálu Táborské hasičské ligy (THL) v roce 2009. (více dále)

Pokud vše dopadne dobře, tak 29.8.2009, nebo náhradním termínu 8.8.2009 by se konala v Žirovnici na místním parkovišti pod náměstím, již IV. ROČNÍK SOUTĚŽE O PERLEŤOVOU PLAKETU MĚSTA ŽIROVNICE, zařazenou do seriálu THL. Pokud by toto nevyšlo, tak pro Vás pořadatelé připraví opět tak dobře zajištěnou soutěž jako v minulých ročnících a určitě zajistí nějaké nové překvapení pro diváky.

Teď něco málo k informaci o THL. Táborská hasičská liga v roce 2008 obnášel 13 soutěží, začalo se 10.5. v Obratani a poslední zavod se konal 27.9. ve Zhoři u Tábora, kde proběhlo i závěrečné vyhlášení výsledků. Na prvním místě v kategorii mužů se umístilo družstvo SDH Chrobonínc "A" se 146 body, před družstvem SDH Ždar (145 bodů) a družstvem SDH Dvorce (145 bodů) a v kategorii žen se na prvním místě umístilo družstvo žen SDH Dvorce "A" (83 bodů), před družstvem žen z SDH Chotěmice "A" (73 bodů), a dále družstvem SDH Dvorce "B" (62 bodů). Tyto výsledky ukazují, jak je soutěž THL vyrovnaná. Více informací o seriálu THL se dozvíte na stránkách www.thliga.cz.

19.12.2008 22:38:38