3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

28.5.2009     Autor: Admin

Ač se nám pro letošek podařilo přihlásit naši soutěž do THL, tak jsme se bohužel nedostavili ještě ani na jednou soutěž. Mě osobně a věřím že i ostatní to dost mrzí, ale zatím se nedá nic dělat. Bylo nás přesně sedm a náš rozdělovač (nebudu jmenovat), od kterého jsem to já osobně vůbec nečekal nám před závody v Obrataní řekl, že končí. Snažil jsem se ho přemluvit aby aspoň tuto sezónu odběhal, ale bohužel.

Do přihlašování THL jsem šel s tím, že ji celou budeme objíždět, tomu předcházelo i to že jsem se všech členů družstva ptal zda budou závodit a ochotni THL objíždět. Všichni jsme se nad tím domluvili, že pokud bude nová mašina, aby jsme byli schopni atakovat přední místa tak jezdit budou. A tak se nechala udělat mašina, ale jak teď zjišťujeme, tak zbytečně. Mrzí mě, že to takhle musím napsat, ale jeden jediný člověk takto potopil celé soutěžní družstvo a i sbor, protože tím že jsme objížděli závody, tak jsme dělali nemalou reklamu sboru, tak i našemu městu. Věřím že se nám brzy podaří sehnat náhradu a my konečně vyrazíme zasoutěžit na nějaké závody THL. Tento článek píši jako omluvu, proč jsme se doposud nezúčastnili žádných závodů, jak THL tak ostatních.

 

 

30.05.2009 00:10:42
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one