3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

6.6.2009 3. kolo THL Nová Včelnice

7.6.2009     Autor: Admin

 

6.6.2009 THL Nová Včelnice

Tento víkend jsme konečně vyrazili na první závody v letošním ročníku, podařilo se nám sehnat náhradu na rozdělovač a to Michala Štvrteckého z Kamenice nad Lipou. První trénink v tomto složení jsme měli ve čtvrtek, ještě místo Martina Doležala na košíku zaskakoval Václav Vaněk st. Čtvrteční trénink jsme poprvé zkoušeli jiné rozmístění na základně, ale i přes menší zádrhely se nám podařilo dostáhnout časů 18:20, 18:70 a 18:76. V sobotu se v  Nové Včelnici uskutečnili závody na místním fotbalovém hřišti, základna a rozběh byl na tartanové dráze a zbytek na travnatém podkaldu. My jsme startovali jako devátí a nebýt chyby na levém proudu, tak mohl být náš první čas až nečekaně dobrý. V Nové Včelnici jsme skončili na 18. místě a do tabulky THL jsme si připsali pouhé tři body. Foto použito z www.thliga.cz

 

6.6.2009 THL Nová Včelnice

 

6.6.2009 THL Nová Včelnice

 

6.6.2009 THL Nová Včelnice

 

Naše družstvo soutěžilo ve složení:

 

                    koš - Vaněk Václav st

                    středy - Kadlec Radek

                    strojník - Bazala Milan ml.

                    béčka - Zýka Jiří

                    rozdělovač - Štvrtecký Michal

                    levý proud - Janů Pavel

                    pravý proud - Vaněk Václav ml.

 

 

 

08.05.2014 18:36:25
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one