3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

20.6.2009 THL Kamenice nad Lipou - noční závody

25.6.2009     Autor: Admin

 

20.6.2009 THL Kamenice nad Lipou

O uplynulém víkendu pokračoval další závod Táborské hasičské ligy a to nočním závodem v Kamenici nad Lipou. Závod se konal na místním náměstí a celá dráha byla z dlažebních kostek a tak se závodilo na netradičním povrchu, který prověřil u všech družstev a hlavně strojníků předvídavost a včasné "vzetí" za plyn. Do Kamenice přijel rekordní počet družstev a to 42 družstev mužů a 14 družstev žen. Pro takto velký počet byla příprava na základně zkrácena na 3 minuty a aby startovala všechna družstva za stejných podmínek, tak se čekalo do setmění. Nejprve startovala družstva žen, nejlepšího času dosáhlo družstvo žen z Nové Včelnice a to času 24:11 (PP 23:16), na druhém místě se umístilo družstvo  SDH Dvorce A s časem 24:78 (LP 22:89) a místě třetím SDH Chotěmice 25:99 (PP 22:60). Po posledním družstvu žen z Rynárce, které útok nedokončila se na řadu dostala družstva mužů, kteří běželi stejně jako ženy na 2B. Ale pro muže byl velký problém vyběhnout mokrý kopec a tak končili daleko před terči. V Kamenici se nám tradičně daří, v roce 2008 jsme se umístili na 2. místě. Naše družstvo se na start dostalo jako devatenácté a dosáhlo času 20:96 (LP 18:82), který je zařadil na 9. místo a zisk 8 bodů do tabulky THL a posun v pořadí na „lepší“ příčky. Nejlepšího času dosáhlo již tradičně družstvo SDH Lavičky, které dosáhlo času 17:07 (LP 16:98). Na druhém místě se umístilo po předvedení krásného útoku domácí družstvo SDH Kamenice nad Lipou a to s časem 18:60 (LP 18:33) a na třetím místě družstvo SDH Vlečná s časem 18:76 (LP 18:72). Další závody THL nás čekají až po čtrnáctidenní pauze a to rovnou dva. 4.7. pořádají soutěž hasiči z Dvorců a 5.7. se uskuteční soutěž v Chroboníně.

Výsledky ze soutěže ZDE a fotografie ZDE!!!

Naše družstvo soutěžilo ve složení:


                    koš - Doelžal Martin

                    středy - Kadlec Radek

                    strojník - Bazala Milan ml.

                    béčka - Zýka Jiří

                    rozdělovač - Štvrtecký Michal

                    levý proud - Paulus Luboš (SDH Žďár)

                    pravý proud - Vaněk Václav ml.

08.05.2014 18:33:30
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one