3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022
18.6.2009     Autor: Admin

 

13.6.2009 TLH Košice

Sobota 13. června 2009 nám opět přinesla soutěž požárních útoků ze seriálu Táborské hasičské ligy. Tato soutěž se uskutečnila za krásného slunného počasí, pouze proudařům dělal velké problémy silný vítr. Na soutěž se sjelo 33 družstev mužů a 14 družstev žen. Soutěž se uskutečnila na místním fotbalovém hřišti a naše družstvo se na start dostalo jako páté, ale jako na minulé soutěži v Nové Včelnici nás vyřadila z bojů o přední příčky chyba jedno člena z družstva. V Košicích  došlo k velkému vykrátění proudařů z důvodů neroztažení béčka rozdělovače, kteří byli 20 m od terčů a při tak silném větru nešlo využít krásného výstřiku (17:40 který byl jeden z nejlepších v celé soutěži) a tak levý dosáhl času 23,30 a pravý 45,44. Tyto špatné výsledky se dali předpokládat, zatím jsme po sehnání nového rozdělovače nenatrénovali tolik, abych dosáhli aspoň takových časů jako minulou sezónu, ale musíme přiznat že na tréninku se nám daří, tak snad brzy se dobré výsledky ukáží i na závodech. Ale teď zpět k soutěži, na prvním místě se v Košicích umístilo družstvo z SDH Chrobonín A s časem 19,00 (PP 18,58). Na druhém místě se umístilo po malé chybě na pravém proudu družstvo SDH Žďár s časem 19:15 (LP 17:91) a třetím místě družstvo mužů z SDH Mirošov s časem 19,62 (PP 19,57).

Ostatní výsledky mužů naleznete ZDE a fotografie ZDE!!!

Naše družstvo soutěžilo ve složení:


                    koš - Doležal Martin

                    středy - Kadlec Radek

                    strojník - Bazala Milan ml.

                    béčka - Zýka Jiří

                    rozdělovač - Štvrtecký Michal

                    levý proud - Janů Pavel

                    pravý proud - Paulus Luboš (SDH Žďár)

08.05.2014 18:34:03
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one