3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022
19.3.2009     Autor: Admin

13.2.2009 se konala v pohostinctví v Krátošicích (nedaleko Tučap) již druhá schůze rady THL, na které se upřesňovala nová pravidla pro ročník 2009, financování celé THL a v nepoctatné míře i její celková medializace. Této schůze se zúčastnilo 11 členů rady (z každého pořádajícího sboru vybraný jeden člen), tři se omluvili.

Nyní něco málo ke změně pravidel, každé družstvo které se zúčastní závodů si připíše 2 body a za dokončený útok další jeden bod. Nyní tedy bude možno získat tři body za to, že se družstvo pouze zúčastní a dokončí útok a to i když se neumístí na bodovaných místech. Toto je asi jedna z nejhlavnějsích změn pro letošní ročník THL. Dále se schválilo zanesení do pravidel THL, že smí být použit košík s navařeným náběhem (tedy zda jsem to dobře pochopil). Dále byla na řadě celková medializace Táborské hasičské ligy, jak přilákat na závody více družstve a hlavně družstev žen a v nepodstatné řadě diváky. Každý ví co pro pořádající družstvo a sbor znamená, když kolem tratě je plno fandících diváků, kteří ženou družstvo k dosažení co nejlepšího výsledku. Již minulý ročník, bylo možno shlédnout aktuální výsledky a tabulku na webu WWW.THLIGA.CZ. Toto by mělo platit i pro tento ročník. Nový soutěžní ročník se nám pomalu blíží, pomalu můžem odpočítávat dny kdy se setkáme na prvních závodech THL ročníku 2009 v Černovicích. Uvidíme co nám tyto první závody ukáží, kdo jak v zimě trénoval, kdo posílil stroj atd. Nyní se můžeme zatím pouze těšit až nastane onen den.

 

 

 

 

19.03.2009 20:18:18
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one