3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

6.9.2008 Noční závody v Telči

9.9.2008     Autor: Vanilla

 

 

Po vydařených závodech v Počátkách,  jsme ještě tento den odjížděli na další závody, nyní na noční závody do Telče. Závody v Telči jsou jedny z nejlepších závodů v roce, sjíždějí se sem nejlepší družstva z republiky.

 

 

Ale ještě před odjezdem jsme museli řešit jeden závažný problém, pravý proudař nám vypadl a tak jsme neměli proudaře. Ale i tak jsme na závody vyrazili a celou cestu sháněli kdo by za nás mohl běžet. Nakonec jsme se domluvili s Dušanem ze Žďára, že nám proud zaběhne. Tímto mu moc děkujeme! Po příjezdu na náměstí v Telči, jsme si mohli prohlédnout co nového pořadatelé připravili. Káď byla celá z nerozbitného skla a tak bylo krásně vidět jakou práci provádí savice s košíkem pod vodní hladinou. Po skončení závodu žen, které vyhrálo družstvo žen z Nevcehle s časem 17:44 (PP 16:84), před družstvem žen z Výčap 18:30 (PP 17:73) a družstvem žen Sedlejov 18:92 (PP 18:88), přišel na řadu slavnostní nástup všech družstev mužů. Na nástupu jsme si poslechli státní hymnu a proslov hejtmana kraje Vysočina Miloše Vystrčila. Po nástupu se o zahájení soutěže postaralo družstvo z Bezděkova pod Třemšínem, které dosáhlo času 18:54 (PP 18:03), který jim stačil na třetí místo. Na soutěži bylo přihlášeno 56 družstev mužů a nejlepšího času dosáhlo družstvo domácí Nevcehle 17:86 (LP 17:14), před družstvem z Radíkova 17:99 (LP 17:76). Naše družstvo se na start dostalo jako 27, ale pro poruchu stroje bylo přeřazeno na poslední místo startovní listiny. Po opravě a čekání než odběhnou všechna družstva, jsme se dostali opět na řadu. Po odstartování došlo k chybě na rozdělovači a nám se o dobrém výsledku v Telči mohlo už jenom zdát. Útok jsme ale dokončili a to s časem 24:25 (LP 22:09), který nám stačil až na 38. místo. Po našem útoku bylo na řadě vyhlášení výsledků a pak odjezd z pro nás moc nevydařené soutěže v Telči.

 

 

Naše družstvo soutěžilo ve složení:

 

 

                    koš - Doležal Martin

                    středy - Kadlec Radek

                    strojník - Bazala Milan ml.

                    béčka - Zýka Jiří

                    rozdělovač - Kadlec Jaroslav

                    levý proud - Janů Pavel

                    pravý proud - Škrleta Dušan

 

Foto ze soutěže naleznete ZDE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.05.2014 13:22:23
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one