3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022
5.8.2008     Autor: Vanilla

Nyní opět i s velkými problémy se sestavou, tak jsme vyjeli na soutěž započítávanou do JCHL do nedalekého Markvarce. Po příjezdu jsme se domluvili s Jardou ze Žďára, zda nám zaběhne Béčka a s proudařem z Chrobonína, zda za nás nepoběží ve družstvě. Na start jsme se dostali jako třetí a po menší chybě strojníka dosáhli času 19:03, který nám stačil pouze na osmé místo.

Do Markvarce jsme přijeli s tím, že se zde pokusíme dosáhnout času pod 18 vteřin, ale to se nám bohužel zdaleka nepovedlo. Soutěž probíhala pomalu, mnoho startů se muselo opakovat a důvodem byla startovací pistole. Prvního času pod devatenáct dosáhlo družstvo Markvarce a Chrobonína, kteří dosáhli naprosto shodného času 18:93, poté přišli na řadu sedumnáctky. První zaznamenalo vítězné družstvo ze Žďára s časem 17:06

 Sedlejov B 17:84 a Dolní Němčice 17:45. V Markvarci se soutěžilo na slabé hadice a za proměnlivého počasí s časomírou od firmy DUROPACK.

Složení naše družstva: koš - Doležal Martin

                             středy - Kadlec Radek

                           strojník - Bazala Milan ml.

                            béčka - Šindelář Jaroslav (SDH Žďár)

                     rozdělovač - Kadlec Jaroslav

                     levý proud - Janů Pavel

                  pravý proud - (SDH Chrobonín)

 

Video SDH Žirovnice

 

 

 

Ostatní fota naleznete ZDE!

 

 

 

 

08.05.2014 13:38:29
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one