Poslední aktualizace
14.10. 2020

26.7.2008 Další kolo THL v Pojbukách

30.7.2008     Autor: Admin

V sobotu i přes velké problémy se složením družstva, jsme se vydali na závody THL do Pojbuk.

Závovů se nemohl zúčastnit Kadlec Radek a Bazala Milan. Místo Radka za nás běžel Matoušek Tomáš. A tak jsme na soutěž odjižděli v šesti a až na místě jsme se domluvili, že za nás poběží strojník ze Žďára.

Na řadu jsme se dostali už jako druzí a po menší chybě jsme dosáhli času 19:26 (LP 19:16). Na čtvrté místo nás postupně odsunula družstva z Chrobonína A 17:80 (PP 17:69), Tučap A 18:36 (LP 18:32) a družstvo Chotěmic A s časem 18:80 (PP 18:68).

Do finále v Pojbukách postupovalo prvně pouze pět družstev, ale po změně pořadatele jich bylo deset. Z toho důvodu jsme se domluvili s vedením závodů a finále běželo naše družstvo před soutěží žen. Ve finále jsme dosáhli času 16:65 (LP 16:63), který nám stačil na druhé místo. Po našem útoku přisla nařadu družstva žen. Nejlepší času dosáhla devčata z Dvorců A s časem 18:86. Na druhém mistě skončila devčata z Chotěmic s časem 20:93 a třetí družstvo z Košic 21:23.

Po ženách přislo na řadu pokračování finále mužů.

Ve finále se vešlo do jedné vteřiny pět družstev a rozdíl prvních třech byl pouze 0,3 vteřiny. Nejlepšího času dosáhlo družstvo z Tučap A a to času 16:37 (PP 16:21), jako druhé skončilo naše družstvo s časem 16:65 a na třetím místě družstvo Chotěmic A, s časem 16:69 (PP 16:45).